O nas

 

BIG Invest Service Sp. z o.o. jest firmą doradztwa inwestycyjnego i zarządzania projektami. Prowadzimy usługi zarówno dla zarządów i właścicieli polskich firm, jak i dla inwestorów krajowych i zagranicznych.

 

Podstawowym zakresem naszej pracy są usługi doradcze dotyczące rozwoju firm i pozyskiwanie kapitału na ich rozwój. Przy współpracy z najpoważniejszymi firmami doradczymi w Konsorcjum Firm Doradczych, oferujemy właścicielom i zarządom polskich firm profesjonalne usługi doradztwa strategicznego i transakcyjnego, również w zakresie poszukiwania Inwestorów prywatnych i instytucjonalnych, zabezpieczania kapitału na rozwój czy częściowej lub całościowej sprzedaży firm.


Ważnym sektorem naszych usług jest współpraca z inwestorami kapitałowymi i branżowymi, chcącymi zainwestować lub zakupić interesujące polskie firmy. Przy pomocy posiadanej specjalistycznej bazy danych znajdujemy takie firmy dla naszych Klientów i łączymy partnerów.


Istotną część naszej działalności stanowi wspieranie polskich producentów w ekspansji ich produktów na nowe rynki zbytu (kreowanie rozwoju eksportu). Jako partnerzy polskich producentów, wprowadzamy ich produkty na nowe rynki poprzez naszych brokerów za granicą.


Nasza ponad dwudziestoletnia działalność na polskim rynku inwestycji kapitałowych i technologicznych oraz szerokie kontakty i doświadczenia zagraniczne służą projektom inwestycyjnym tworzonym dla Klientów i realizowanym przez spółki zależne Grupy BIG INVEST, w tym BIG Invest Service.

 


Bogdan Gutkowski
Prezes Zarządu